HOME > Newsy > Kolejny krok w drodze po Subaru

Kolejny krok w drodze po Subaru

Rajdowy Mickey Mouse zawody dla debiutantów

Data publikacji: 2023-06-05

Rajdowy Mickey Mouse wchodzi w decydującą fazę. Dla zwiększenia atrakcyjności zawodów dla amatorów, w puli nagród niedzielnej rundy znajdą się też... zdalnie sterowane autka.

Kierowcy-debiutancie, startujący w Rajdowym Mickey Mouse, połowę "sezonu" mają już za sobą. W niedzielę spotkają się na torze Modelmania Park po raz trzeci, by walczyć o kolejne punkty zbliżające ich do wielkiej nagrody - Subaru Imprezy WRC!

Niedzielna runda zapowiada się nie tylko upalnie, ale i arcyciekawie. Organizatorzy starają się urozmaicić zawodnikom rywalizację, dodając do każdej rundy nowe formy zabawy. Najbliższa impreza nie będzie tutaj wyjątkiem. W parku maszyn już czeka... terenowa rajdówka, którą uczestnicy eventu będą musieli pokonać specjalną trasę "w piaskownicy", oczywiście na czas. Sporo w tabeli namieszać może też oponiarska ruletka w Xsarze WRC. Rajdowy model Tamiya XV-01, którym zawodnicy rywalizują w "Mickey Mouse", tym razem będzie co próbę zmieniał ogumienie. To cenna nauka i doświadczenie, które nawet w małej skali pokaże, jak bardzo ważna w samochodzie jest odpowiednia opona. 

Zapisy na III rundę Rajdowego Mickey Mouse są otwarte do piątku, do godziny 21:00. Ci, którzy się zapiszą, mogą liczyć na pamiątkowy dyplom z zawodów. Dodatkowo, najlepsi kierowcy z klasy JWRC (wiek uczestnika <18 lat) otrzymają specjalne nagrody w postaci zdalnie sterowanych autek. Organizatorzy kuszą również niższym wpisowym - jedynie 30 zł za start w niedzielnych zawodach. 

Zawody adresowane są do wszystkich fanów motoryzacji, którzy nie posiadają własnego modelu RC i chcieliby spróbować swoich sił za sterami sportowych aut zdalnie sterowanych. Kierowcy rywalizują w dwóch klasach "wiekowych" - JWRC (do 18-tego roku życia) i WRC dla starszych zawodników. Na koniec cyklu najlepsi kierowcy z obu klas otrzymają "kluczyki" do Subaru Imprezy WRC Tamiya TT-02 w skali 1/10.

Zapisy są dostępne na stronie: https://www.zawody.modelmania.pl/zawody/rajdowy-mickey-mouse-iii-runda,58.html

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.

Najbliższe imprezy NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

Planujemy sezon 2024...

 MAGAZYN "RC AUTA"
Magazyn samochodowych modeli RC

WSPIERAJĄ NAS

 

Świat Reklamy ToruńTraxxas RC FREAKSmagazyn Rally and Race L&L Trans Modele zdalnie sterowane ToruńSamochodowe Tory Modelarskie Modelmania Park ToruńOtoModel ogłoszenia modelarskie sprzedam model części