HOME > Newsy > Pierwsze rekordy

Pierwsze rekordy

Pierwsze rekordy na off-roadowym torze RC w Toruniu

Data publikacji: 2021-03-22

Choć do oficjalnego przecięcia wstęgi jeszcze sporo czasu i pracy, to niektórzy już nie mogli doczekać się przejażdżki po nowopowstającym, terenowym torze RC w Toruniu. Są już pierwsze, nieoficjalne rekordy.

Dwa tysiące metrów kwadratowych podzielonych na dwa terenowe tory - jeden dla trialu, drugi dla szybkich off-roadowych maszyn - to krótki opis nowego raj dla właścicieli modeli RC w Toruniu. Przy jednej z największych ulic miasta powstaje obiekt gwarantujący "wielkie emocje w małej skali". Projekt powstaje dzięki zanagażowaniu i współpracy dwóch firm: agencji Świat Reklamy i marki Modelmania.pl.

Pierwszy Dzień Wiosny, choć deszczowy i chłodny, nie zatrzymał pomysłodawców toru w domu. Wyposażeni w widły, szpadel i grabie przystąpili do kolejnych prac na obiekcie. Po godzinie ziemnych "wykopalisk" przyjechali pierwsi goście, nawet z odległej Warszawy. W sumie ośmiu kierowców stanęło do walki o pierwszy, nieoficjalny jeszcze rekord toru. Na liście startowej przeróżne modele - od BSD Dune Racera, przez Traxxasa Slash, Axiala Yeti XL i na HPI Savage XL kończąc. Jedna pętla, jedna próba, jedna szansa na rekord. Historyczny, choć w deszczu zdobyty.

Pierwsza, nieoficjalna tabela czasów na toruńskim torze off-roadowym (myślimy nad nazwą obiektu :) )

1. Michał Jasiński, Traxxas Slash 4x4, Toruń,  21:41s
2. Artur Banasiak, Axial Yeti XL, Warszawa, 23:41s
3. Dominik Teperek, HPI Savage XL, Warszawa, 25:11s
4. Daniel Pokorowski, BSD Racing 706T, Toruń, 27:74s
5. Tomek Snopek, BSD Dune Racer, Toruń, 28:30s
6. Dominik Teperek, Ansmann Madrat 2WD, Warszawa, 30:13s
7. Marcin Snopek, BSD Dune Racer, Toruń, 35:58s
8. Tomek Pokorowski, BSD 706T, Toruń, 40:07s

Galeria:

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.

Najbliższe imprezy NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

Planujemy sezon 2024...

 MAGAZYN "RC AUTA"
Magazyn samochodowych modeli RC

WSPIERAJĄ NAS

 

Świat Reklamy ToruńTraxxas RC FREAKSmagazyn Rally and Race L&L Trans Modele zdalnie sterowane ToruńSamochodowe Tory Modelarskie Modelmania Park ToruńOtoModel ogłoszenia modelarskie sprzedam model części